Restauracja Amerykańska w Centrum Rozrywki Arsenał oferuje Państwu wyjątkową atmosferę zarówno podczas spotkań w gronie przyjaciół czy rodziny jak i spotkań firmowych, szkoleń lub Imprez integracyjnych.  Doskonała kuchnia oraz bogato zaopatrzony bar pozwalają nam zadbać o każde nawet najbardziej wymagające podniebienie. Specjalnie dla Państwa przygotujemy menu weselne oraz każdą imprezę okolicznościową.

         W naszej restauracji staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość, dlatego nasza Szefowa Kuchni podaje Państwu to co sami chcielibyśmy jeść idąc gdziekolwiek do restauracji. Przykładamy  ogromną uwagę do tego co wychodzi z naszej kuchni. U nas możecie spróbować  świeżych steków z  aromatycznej i szlachetnej wołowiny, która została poddana sezonowaniu przez kilka tygodni, dzięki czemu nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego aromatu i delikatności. Nasza karta nie jest szeroka, ale to co podajemy staramy się robić najlepiej jak umiemy. Całości dopełnia wino, które zostało sprowadzone specjalnie dla naszego wyjątkowego menu. Posiadamy także szeroką gamę alkoholi, zaczynając od piwa poprzez doskonałe gatunki win i  trunki mocniejsze a kończąc na wymyślnych i fantazyjnie podawanych drinkach.

             Poniżej zapoznacie się Panstwo z naszym MENU. (bez oferty alkoholi i win)

               Jedzenie to nie wszystko, staramy się zapewnić Państwu także bogatą ofertę rozrywkową : karaoke, zabawy taneczne, tematyczne, szampański sylwester czy pokazy filmów. Często przygotowujemy także wieczory panieńskie czy kawalerskie. Posiadamy także 65" telewizory  i 3 metrowy ekran z rzutnikiem , dzięki którym w parę chwil zamienimy naszą restaurację specjalnie dla Państwa  w kipiącą emocjami strefę kibica z najlepszymi na rynku wydarzeniami sportowymi, ligą mistrzów, meczami reprezentacji czy walkami bokserskimi i MMA. Mamy wiele do zaproponowania, czekamy na was :)

Centrum Rozrywki ARSENAŁ

Restauracja Amerykańska i Centrum Rozrywki ARSENAŁ

Nysa, ul. Szlak Chrobrego 3

tel. 666 392 443

Projekt i realizacja Pro-kreator s.c. Copyright 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.